Weider Speed Booster 50 tablet

Forma
tablety
Počet tablet/kapslí

• , zakoupeno v F-sport

• Skvělá reakce proti únavě.
  • , zakoupeno v NutriKing.cz

Velmi pozitivní účinky. Mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v F-sport

Ráno jsem byl doslova chcíplej a proto jsem sháněl něco co by mě nakoplo.Hned jsem požil 4 tablety a lítal jsem jak za mlada,cha,cha.

Forma
tablety
Počet tablet/kapslí

Předtréninkový aktivátor fungující na bázi kofeinu z guarany, o mnoho zdravějšího zdroje kofeinu, než je káva. Speciálním rysem tohoto produktu je prodloužené šetrné vylučování kofeinu do organismu. Vhodný doplněk ve chvíli, kdy jste unavení a potřebujete vyladit na následující výkon.

• Balení: 50 tablet
  • Složení (ve 100 g): Bílkoviny: 1,5 g, Sacharidy: 92 g, Tuky 1 g, Guarana: 12300 mg z toho kofein: 1200 mg. Fruktóza, glukóza, guarana extrakt, 12,3% prášek, sladidlo: sorbitol, dělící prostředek: stearan hořečnatý a oxid křemičitý, aroma, kyselina citronová.
  • Energetická hodnota: 1562 kJ/368 kcal
  • Dávkování: 5 tablet před tréninkem, dobře zapijte vodou.
  • Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě.

• , zakoupeno v F-sport

• Skvělá reakce proti únavě.
  • , zakoupeno v NutriKing.cz

Velmi pozitivní účinky. Mohu jen doporučit.